Výhody od VZP PojišťovnyZajímavé výhody má Všeobecná zdravotní pojišťovna pro své klienty, kteří jsou zároveň bezpříspěvkovými dárci krve nebo dárci kostní dřeně. Tito pojištěnci mají zvýhodněné cestovní pojištění. Dárci krve, kteří jsou zároveň členy Klubu pevného zdraví pak v roce 2013 získají 2000 bodů do programu Zdravý život (dárci kostní dřeně dokonce 3000 bodů). Pro všechny potenciální i pravidelné dárce pak VZP Pojišťovna připravila speciální mobilní aplikaci pod názvem Daruj krev s VZP. Aplikace je zcela zdarma a je k dispozici jak pro mobily s operačním systémem Android, tak pro majitelé iPhonů.

Insolvenční rejstřík je veřejný seznam, kam se zapisují subjekty, které procházejí insolvenčním řízením. Daňové přiznání se podává každý rok na finančním úřadě. Investiční zlato je jedna z nepopulárnějších investičních komodit.

Všeobecná zdravotní pojišťovna a boj proti drogám

VZP Pojišťovna bojuje i proti drogám a tak se stala partnerem projektu s názvem Řekni drogám NE! Bližší informace o tomto zajímavém projektu najdeme na stránkách www.reknidrogamne.cz. Na projektu spolupracuje celá řada významných odborníků, zabývajících se tématikou drog a závislostí. Projekt Řekni drogám NE!, který bojuje nejen proti lehkým a tvrdým drogám, ale také proti kouření, alkoholu, ale i gamblingu, má i svou samostatnou facebookovou stránku, kde pravidelně zveřejňuje informace o nových akcích atd.

ARES.cz je informační systém Ministerstva financí, který umožňuje vyhledávání veřejných informací o ekonomických subjektech registrovaných v České republice. Finanční úřad je v České republice územně organizační jednotka státu pro správu daní, je řízena příslušným finančním ředitelstvím. Důchodová kalkulačka vám spočítá, za kolik let dosáhnete důchodového věku.

VZP a její časopis Zdraví plus

Všeobecná zdravotní pojišťovna pro všechny své klienty vydává i vlastní časopis pod názvem Zdraví plus. Časopis vychází dvakrát ročně, vždy na jaře a v zimě a na webových stránkách VZP Pojišťovny jsou k dispozici i elektronické verze všech vydaných čísel tohoto časopisu ve formátu PDF. V minulosti VZP Pojišťovna vydávala tento časopis pod názvem Svět pojištěnce a vycházel čtyřikrát ročně. I jeho stará čísla najdeme na webových stránkách VZP ke stažení ve formátu PDF.

Obchodní rejstřík je alternativní přístup k rejstříku vedenému Ministerstvem spravedlnosti.Baby klub VZP Pojišťovny

Velmi zajímavým projektem Všeobecné zdravotní pojišťovny je její Baby klub. Klub má samostatnou internetovou stránku na adrese http://www.baby-klub.cz/ a členství v něm přináší rodičům velké množství výhod a bonusů. Největší výhody plynoucí z členství v tomto klubu však získají maminky, které své právě narozené dítě zaregistrují u VZP Pojišťovny – ty si pak mohou zažádat o speciální slevovou kartu Baby klubu, kterou dostanou zcela zdarma. Díky této kartě pak mohou na mnoha místech nakupovat se slevami a výrazně tak ušetřit své peníze. Samostatnou   stránku Baby klubu pak najdeme i na Facebooku.

Získejte nejlevnější povinné ručení pro vaše vozidlo. Úrazové pojištění lze sjednat na každé pobočce Allianz. Životní pojištění lze využít pro financování života ve stáří.

VZP na internetu

Internetové stránky Všeobecné zdravotní pojišťovny jsou na adrese www.vzp.cz a najdeme na nich veškeré potřebné informace o této největší české zdravotní pojišťovně. Součástí stránek je i seznam všech poboček, elektronický archiv firemního časopisu, odkazy na další zajímavé projekty, na kterých se VZP Pojišťovna podílí nebo je podporuje a další zajímavosti. Oficiální facebookovou stránku zatím VZP nemá, stejně tak ji nenajdeme ani na Twitteru nebo Google +.

Půjčka České spořitelny je vhodná pro každého podnikatele. Česká spořitelna nabízí velice výhodnou půjčku. Poštovní spořitelna ERA je dceřinou společností ČSOB.

Jak kontaktovat Všeobecnou zdravotní pojišťovnu

Pokud potřebujeme v nějaké záležitosti kontaktovat VZP Pojišťovnu, máme spoustu možností. Jednou z nich je návštěva některé z mnoha poboček, nebo přímo ústředí pojišťovny, které se nachází v Praze na Orlické 4. Další možností je kontakt přes klientské centrum, které funguje na dvou telefonních linkách od pondělí do pátku v době od osmi do šestnácti hodin. Všeobecnou zdravotní pojišťovnu můžeme samozřejmě kontaktovat i elektronickou formou a to buď přes kontaktní formulář, e-mail, datovou schránku nebo ePodatelnu. Pokud chceme VZP kontaktovat prostřednictvím klasického dopisu, měli bychom ho poslat na tu pobočku, která je nejbližší našemu bydlišti.

Česká spořitelna školí společně s Českým červeným křížem své zaměstnance v přístupu k hendikepovaným a mapuje bariéry s Pražskou organizací vozíčkářů. Poštovní spořitelna nabízí Vkladní knížku s a bez výpovědní lhůty a Vkladní knížku dětskou. ČSOB internetbanking si můžete vyzkoušet prostřednictvím demoverze, která vám představí celou službu a pomůže vám v bližším seznámení s ní.

Chcete pracovat u VZP Pojišťovny?

Pokud jste nezaměstnaní, nebo hledáte lepší práci, můžete zkusit zaměstnání u Všeobecné zdravotní pojišťovny. Pro tyto účely VZP zřídila samostatnou internetovou stránku na adrese www.zdravakariera.cz. Najdete zde informace o volných pracovních místech, příběhy úspěšných zaměstnanců nebo například testík, ve kterém si můžete zjistit, zda se na práci pro tuto zdravotní pojišťovnu hodíte.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací VZP a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!